LITE OMSTRUKTURERING ”BAKOM KULISSERNA”

Hej! Under en period framöver behöver vi göra lite förändringar i hur vi är organiserade på ridskolan. Leila kommer att vara delvis tjänstledig (jobba 80%), med start nu och i första hand fram till 31 juli.

För våra elever på ridskolan och för dig som deltar i aktiviteter påverkas ingenting praktiskt egentligen, alla ridgrupper och aktiviteter rullar på som vanligt och som planerat. Detta görs möjligt av den fantastiska, kompetenta och flexibla personalgrupp vi har!

Under denna tid är det i första hand kansliet ni vänder er till med alla typer av frågor, mail till kansliet är ridskolan@ridklubbennorrtaljeryttare.se. Kansliet svarar kvickt på frågor via mail, slussar frågor vidare, och ringer gärna upp/ser till att någon ringer upp om du skickar en fråga.

Du når även styrelsens ordförande Erika Örling på mail erika.orling@gmail.com, om du har någon mer övergripande fråga.
Hälsningar Erika (för styrelsen)