GRATTIS UTBYTES – LAGET TILL STRÅLANDE INSATS HOS ROO IDAG!

Vilket toppenlag som kom till start på utbytestävlingen hos Roo Gård idag!!!  Ett ynka fel skillnad mellan lagen, 12 fel för Roo-laget, 16 fel för RNR-laget, hur jämnt som helst! 8 ryttare till start i varje lag. Mycket imponerade, vårt lag satt som sagt på för oss helt okända hästar, helt galet att kunna prestera så! Så just nu 1-0 till Roo i utbytet, vi tar revansch i april när Roo kommer till oss (och då rider på våra hästar).

Grattis laget till suverän insats, tack Lotta Skoglund för bästa coachingen som vanligt  (och ping Ebba Katarina Aggring som coachar flera av ryttarna till vardags!)

Laget:
Agnes Karlsson
Emelie Claeson
Embla Elvermark
Moa Fristedt
Sanna Lundstedt
Tova Blomgren Rehnberg
Denise Pilebro
Erika Ehde Ristoff

Se filmer här!